Powered by Smartsupp

Chcete rychle web pro Vaše podnikání?

👍Web dle profi šablony již od 8.500 Kč
👍Web s grafikou na míru již od 30.000 Kč
👍Web Vám vytvoří naši špičkoví webaři

1. Vyplníte formulář

Zadání základních údajů o Vás a o Vašem webu Vám zabere max. 3 min. A v tu chvíli pro Vás začínám pracovat.

2. Do 45 min. Vám zavolám

Abych mohl přesně určit cenu za tvorbu Vašeho webu, zeptám se na podrobnosti telefonicky.

Z

3. Navrhnu spolupráci

Shrnu Vaše požadavky a pošlu Vám skvělou nabídku pro řešení Vašeho webu. Zahájíme spolupráci.

Tak jak se Vám líbil náš avatar „Honza“ v úvodním videu? 🙂

Jmenuji se Zbyněk a NASTARTUJTO.cz jsem založil, abychom dokázali každý den obsloužit aspoň jednoho podnikatele tak, že mu to pomůže v jeho růstu.

Stále pro Vás vymýšlíme kvalitní a ověřená řešení za super ceny. V roce 2011 jsem opustil jednu z největších agentur v ČR, abych vymyslel, jakým způsobem pomáhat menším firmám a živnostníkům. Internet je totiž prostor, kde se všechno vyvíjí tak rychle, že podnikatel nemá šanci se zorientovat v tom, co je pro něj aktuálně pro jeho podnikání opravdu důležité. A do čeho se mu třeba investovat nevyplatí.

I v roce 2023 je pro každého podnikatele důležitější než jindy mít na internetu:

  • Přehlednou webovou prezentaci své nabídky
  • Prodejní webovou stránku klíčové služby či produktu
  • Propagaci prodejní stránky na Googlu
  • A začít se zajímat, jak by Vám AI (Umělá inteligence) mohla zjednodušit život

Toto jsou základní kameny proto, aby Vás stávající i potencionální klient mohl vůbec najít a zjistit co skvělého nabízíte.

Samozřejmě pro Vaše podnikání mohou být důležité třeba sociální sítě a další komunikační nástroje, ale je třeba myslet na to, že buď se vše musíte naučit sami nebo si každá další činnost vyžádá dalšího specialistu a výdaje. 

Proto vždy doporučuji postavit základní kameny, které mohou dost dobře vytvořit stabilitu růstu Vašeho podnikání a pak se teprve orientovat na další cíle.

Budu rád, pokud se na nás obrátíte. Osobně Vám nejprve poradím, jak bych postupoval já a následně Vás rádi obsloužíme online, ať už jste kdekoliv.

Těším se na naši spolupráci.

430+ Spokojených klientů

"Děkuji za doporučení levného řešení našich webových stránek svistivpohybu.cz. Webové stránky jsou suprové i dnes, a to již máme přes 1000 malých svišťů :-). Děkuji také za stálou podporu. Jsem rád, že nemusím řešit nic technického."

Tomáš, zakladatel Svistivpohybu.cz

"Mohu jen a pouze doporučit! Přístup a profesionalita lidiček v této firmě je v celku úctyhodná. Určitě pro vás najdou vhodné řešení."

Dimitrij, jednatel DIM construction & works s.r.o. (dimworks.cz)

"Super, Kluci měli se mnou pevné nervy, protože jsem furt něco měnila. Díky moc za trpělivost :). Stránky jsou super 😉"

Wanda V, zakladatelka Gustusvitri.com

"Dobrý den, děkuji za vytvoření webu v průběhu 10 let vytvářím už čtvrtý web a pokaždé s někým jiným. Spolupráce s vámi byla zatím nejlepší. Vaše reakce na odsouhlasení návrhů je velice svižná. Případně nějaké dotazy zodpovídáte v podstatě na počkání tím myslím komunikaci po tel. s panem Melounem. Akorát pan Grus nekomunikuje po tel. což by bylo ještě lepší ale důležité je že komunikuje po emailu. Pokud to tak bude fungovat i nadále tak velká spokojenost."

Vojtěch Moťka, Majitel Motka.cz

"Zbyňka z NASTARTUJTO můžeme doporučit, jako odborníka ve svém oboru. Před tím jsme měli jako marketingové oddělení neustálé problémy s našimi techniky a programátory, pro které byl vše problém. Dnes máme po ruce někoho, kdo nám vše vysvětlí a hledá nejlepší řešení pro naše marketingové oddělení. Realizovali jsme společně již 3 webové portály. A máme radost z toho, že jsme využili i možnosti stálého servisu našich webových aktivit. Děkujeme!"

Petra, marketingová manažerka, Omega-Optix.cz

"Velmi rychlé a milé jednání. Moc dobrá spolupráce."

Dana, jednatelka Uctodama.cz

"Doporučuji! Web, se kterým jsem naprosto spokojená, skvělý výsledek, výborná komunikace a spolupráce, rychlé reakce na otázky a požadavky na doplnění."

Danuše B., Danusebednarova.cz

"Jsem opravdu velmi spokojena jak s rychlostí, tak s prací vašeho týmu, myslím, že takovou pohodu a profesionalitu jsem ještě u žádné firmy nenašla. Vážně jsem velmi spokojena a to i s cenou. Dávám palec👍👍".

Miroslava Š., majitelka Poklopy.cloud

Případně rovnou volejte

+420 602 320 810

Věřím, že pomůžeme i Vám.

Helena Mullerova
Profesionální přístup, za mě TOP
Helena Mullerova
20/03/2024
Karel Kadlec
Dobrý den všem, chci s manželem poděkovat firmě Nastartujto, díky které jsme mohli naše sny začít uskutečňovat. Web nám vznikl poměrně rychle, přehledně, vše v pořádku. S panem Hazuchou jsme se vždy domluvili, byl vstřícný, nikdy nebyl s ničím problém. Celému týmu děkujeme, že jsme se dostali hezky a v klidu do světa. Přejeme spokojené klienty a pěkné weby. Kadlecovi
Karel Kadlec
18/03/2024
Lucie Světničková
Dobrý den, s tvorbou webových stránek jsem byla velmi spokojená, jelikož jsem úplný laik v tomto oboru, měla jsem spoustu dotazů na pana Burdu.Vždy byl ochotný mi pomoci, jak přes zprávy ,tak telefonicky.Za to velmi děkuji a těším se na další spolupráci.Lucie
Lucie Světničková
30/01/2024
Kateřina Chovančáková
Se spolupráci jsem byla velice spokojená. Rychlost, ochota, trpělivost při korekci. Moc děkuji za příjemnou společnou tvorbu
Kateřina Chovančáková
22/12/2023
Martin Surma
Velmi oceňuji individuální přístup ke klientovi. Web. Stránka se mi líbí, jsem velmi spokojený a firmu doporučuji. Martin Surma
Martin Surma
19/12/2023
Soňa Józsová
Jednoznačně DOPORUČUJEME. Webovky nám dělal Martin, se kterým byla spolupráce od samého začátku úplně na jedničku - komunikace vždy na velmi vysoké úrovni, rychlá implementace návrhů a změn při tvorbě i správě webu. Zbyněk a Lukáš nám aktuálně řeší marketing/google ads - opět jsem doposud spokojená s návrhy, řešením a komunikací. Věřím, že se firmě podaří zachovat vysokou úroveň a těšíme se na další spolupráci. SJ&DK https://uklidsegryvakci.cz/
Soňa Józsová
25/11/2023
Václav Horáček
Skvělá, lidská, osobní spolupráce.
Václav Horáček
24/11/2023
Luděk Číhalík
Absolutní spokojenost! Profesionální a zároveň přátelský přístup. V případě potřeby podpory, reagují téměř okamžitě. Rozhodně doporučuji.
Luděk Číhalík
21/11/2023

NEJČASTĚJŠÍ DOTAZY K TVORBĚ WEBU

Formulář můžete použít ZDARMA na jakékoliv Vaše dotazy ohledně tvorby či re-designu Vašich webových stránek.

Opravdu zavoláte do 45 minut?

Ano, udělám vše proto, abych to stihl.😅 Probereme společně, co je pro Vaše podnikání nejlepší řešení a zda k ceně 8.500 Kč bude nutné nějaké konkrétní rozšíření. Spousta podnikatelů zůstane na této ceně. Někdo občas potřebuje logo pro své podnikání, někdo potřebuje více podstránek pro svou prezentaci a někdo má jiný specifický požadavek, např. Eshop.

To, že zavolám do 45 min. platí samozřejmě v pracovní dny a odpovídám Vám v čase 9-15 hod. (Případně Vás budu kontaktovat co nejdříve, a to hned následující pracovní den.)

Pakliže do 45 min. nezavolám ani v tomto čase, pak u mě máte první slevu na naše služby a to přesně 450 Kč  🙂 

Musíme web po kalkulaci realizovat s Vámi?

Ne, toto je nezávazná služba, kdy Vám věnuji své zkušenosti a čas, abyste se mohli zorientovat v jaké cenové hladině můžete očekávat tvorbu Vašich webových stránek. Nabídka bude reálná, tedy pokud budete chtít, mohu Vám zajistit za nabídnutou cenu reálně vytvořit webové stránky.

Pokud se Vám však nebude nabídka líbit nebo budete věřit, že Vám někdo nabízí lepší řešení za lepší cenu, můžete se samozřejmě rozhodnout pro jiné řešení. (V takovém případě budu moc rád, pokud se pak o tuto zkušenost se mnou podělíte, opravdu moc rád uslyším o dalších šikovných dodavatelích webového řešení. )

Je konzultace a hledání nejlepšího řešení zdarma?

Ano, veškeré Vaše dotazy ohledně tvorby či re-designu Vašich webů, konzultace a návrhy řešení jsou zcela zdarma. ✌️

Jaké máte zkušenosti s tvorbou webů?

Tvorbou webových stránek se zabývám v různých pozicích již od roku 2009. Jako projektový manažer jsem působil také v jedné z největších agentur v ČR, kdy jsme navrhovali i velké portály pro ČEZ, VZP, ŠKODU.

Dlouhodobě také spravujeme portály největšímu českému výrobci čoček – OMEGA-OPTIX.cz, či web jedné z největších franšízových sítí na českém realitním trhu – ERA-REALITY.CZ. Vytvořili jsme a nyní provozujeme weby přes 250 podnikatelům a průměrně každý týden pomůžeme dalším 3 klientům. Zkuste se zeptat na cenu Vašeho webu, uvidíte, jestli budete chtít využít naší pomoci i Vy. 👌

Proč byste nabízeli takto levná řešení?

Protože i já jsem byl v situaci, kdy jsem byl opravdu naštvaný, kolik peněz mě stojí vývoj jakéhokoliv mého nápadu, když zadám projekt standardní cestou – tedy poptám programátora webu nebo agenturu, která si ještě k jeho práci přihodí zbytečně velkou marži.

Nemám rád, když programátoři a agentury využívají neznalosti podnikatele a chtějí od něj velké částky za svou práci, když se dá jednoduše vyjít např. již z hotových řešení.

Většina webů nepotřebuje vše začínat znovu a znovu na zelené louce. Od levného řešení Vás totiž dělí jen znalost někoho, kdo se v oboru pohybuje již několik let. Nápady někoho, kdo si skutečně vyslechne, co potřebujete a kdo Vám pomůže domyslet, jak by měl web vypadat, aby plnil to, co od něj očekáváte. Raději ušetřené peníze investujte do rozvoje Vašeho podnikání.

Máte další otázky? Nebo se rovnou ptejte na Váš web.

Případně rovnou volejte +420 602 320 810