Chcete svůj web nacházet ve vyhledávači na předních místech?

VYTVOŘÍME VÁM PROFI WEB ZA 5.997 Kč

Rádi Vám poradíme, zda je vhodný i pro Vás 👍

 

1. Vyplníte formulář

Zadání základních údajů o Vás a o Vašem webu Vám zabere max. 3 min. A v tu chvíli pro Vás začínám pracovat.

2. Budu Vás kontaktovat

Abych mohl přesně určit cenu za tvorbu Vašeho webu, zeptám se na podrobnosti telefonicky.

Z

3. Pošlu nejnižší cenu

Vymyslím Vám nejvhodnější řešení pro Váš web a zašlu reálnou nabídkovou cenu a možný termín realizace.

Proč Vám pomáháme najít nejlevnější řešení pro Váš web?

Jmenuji se Zbyněk a NASTARTUJTO.cz jsem založil pro pomoc podnikatelům.

Samozřejmě, mohl bych Vám tu psát, jak moc mě baví hledat pro Vás kvalitní a ověřená řešení za super ceny (po pravdě, vážně baví 😊, protože kvůli tomu jsem opustil jednu z největších agentur v ČR a začal v roce 2011 podnikat). Fakticky, je to ale cesta, jak Vás oslovit a navázat dlouhodobou spolupráci.

Věřím, že každý podnikatel má v sobě sílu měnit věci k lepšímu. Ale stejně jako Vy, každý podnikatel nejprve potřebuje, aby měl jistotu, že mu jeho podnikání vydělává na jeho živobytí a pak může směle dále investovat a růst.

Pomáháme Vám jako malý stabilní zkušený tým, který však nemá neomezené kapacity. A proto tato služba nemůže být pro každého. Jsme schopni každý měsíc pomoci na svět maximálně dvaceti novým webům👌.

Nechci se zabývat řízením velkých týmů lidí, proto tým příliš nerozšiřujeme, držíme se faktu, že klienti ocení nejlevnější řešení, ale zároveň určitě chcete kvalitní výsledek a dlouhodobou spolupráci.

I proto, abychom mohli nabízet levná řešení, Vás obsloužíme online, ať už jste kdekoliv v ČR.

Jsme tu již 11 let a budeme tu pro Vás do té doby, dokud weby budou plnit svá poslání.

 

NEJČASTĚJI SE MĚ PTÁTE

Formulář můžete použít ZDARMA na jakékoliv Vaše dotazy ohledně tvorby či re-designu Vašich webových stránek.

Je konzultace a hledání nejlepšího řešení zdarma?

Ano, veškeré Vaše dotazy ohledně tvorby či re-designu Vašich webů, konzultace a návrhy řešení jsou zcela zdarma. ✌️

Jaké máte zkušenosti s tvorbou webů?

Tvorbou webových stránek se zabývám v různých pozicích již od roku 2009. Jako projektový manažer jsem působil také v jedné z největších agentur v ČR, kdy jsme navrhovali i velké portály pro ČEZ, VZP, ŠKODU.

Dlouhodobě také spravujeme portály největšímu českému výrobci čoček – OMEGA-OPTIX.cz, či web jedné z největších franšízových sítí na českém realitním trhu – ERA-REALITY.CZ. Vytvořili jsme a nyní provozujeme weby přes 250 podnikatelům a průměrně každý týden pomůžeme dalším 3 klientům. Zkuste se zeptat na cenu Vašeho webu, uvidíte, jestli budete chtít využít naší pomoci i Vy. 👌

Musíme web po kalkulaci realizovat s Vámi?

Ne, toto je nezávazná služba, kdy Vám věnuji své zkušenosti a čas, abyste se mohli zorientovat v jaké cenové hladině můžete očekávat tvorbu Vašich webových stránek. Nabídka bude reálná, tedy pokud budete chtít, mohu Vám zajistit za nabídnutou cenu reálně vytvořit webové stránky.

Pokud se Vám však nebude nabídka líbit nebo budete věřit, že Vám někdo nabízí lepší řešení za lepší cenu, můžete se samozřejmě rozhodnout pro jiné řešení. (V takovém případě budu moc rád, pokud se pak o tuto zkušenost se mnou podělíte, opravdu moc rád uslyším o dalších šikovných dodavatelích webového řešení. )

Opravdu odpovíte do 45 minut?

Ano, udělám vše proto, abych to stihl.😅 Za tu dobu Vám připravím návrh nejlepšího a zároveň nejlevnějšího řešení pro Váš web. Platí to samozřejmě v pracovní dny a odpovídám Vám v čase 9-15 hod. (Případně Vás budu kontaktovat co nejdříve, a to hned následující pracovní den.)

Proč byste hledali nejlevnější řešení?

Protože i já jsem byl v situaci, kdy jsem byl opravdu naštvaný, kolik peněz mě stojí vývoj jakéhokoliv mého nápadu, když zadám projekt standardní cestou – tedy poptám programátora webu nebo agenturu, která si ještě k jeho práci přihodí zbytečně velkou marži.

Nemám rád, když programátoři a agentury využívají neznalosti podnikatele a chtějí od něj velké částky za svou práci, když se dá jednoduše vyjít např. již z hotových řešení.

Většina webů nepotřebuje vše začínat znovu a znovu na zelené louce. Od levného řešení Vás totiž dělí jen znalost někoho, kdo se v oboru pohybuje již několik let. Nápady někoho, kdo si skutečně vyslechne, co potřebujete a kdo Vám pomůže domyslet, jak by měl web vypadat, aby plnil to, co od něj očekáváte. Raději ušetřené peníze investujte do rozvoje Vašeho podnikání.

Máte další otázky? Nebo se rovnou ptejte na Váš web.

Případně rovnou volejte +420 602 320 810

250+ Spokojených klientů

„Zbyňku, děkuji za doporučení levného řešení našich webových stránek svistivpohybu.cz. Webové stránky jsou suprové i dnes, a to již máme přes 1000 malých svišťů :-). Děkuji také za stálou podporu. Jsem rád, že nemusím řešit nic technického.“

Tomáš, zakladatel Svistivpohybu.cz

Mohu jen a pouze doporučit! Přístup a profesionalita lidiček v této firmě je v celku úctyhodná. Určitě pro vás najdou vhodné řešení.

Dimitrij, jednatel DIM construction & works s.r.o. (dimworks.cz)

„Zbyňka můžeme doporučit, jako odborníka ve svém oboru. Před tím jsme měli jako marketingové oddělení neustálé problémy s našimi techniky a programátory, pro které byl vše problém. Dnes máme po ruce někoho, kdo nám vše vysvětlí a hledá nejlepší řešení pro naše marketingové oddělení. Realizovali jsme společně již 3 webové portály. A máme radost z toho, že jsme využili i možnosti stálého servisu našich webových aktivit. Děkujeme!“

Petra, marketingová manažerka, Omega-Optix.cz

Velmi rychlé a milé jednání. Moc dobrá spolupráce.

Dana, jednatelka Uctodama.cz