Náš tým

Využijte naplno našich zkušeností.

David

David

Konzultant DIVI (6 let)

Když jsem objevil DIVI editor, věřil jsem, že se tvorba webu od základu změní. Dnes s námi díky  webu bez programátorů, rozjede podnikání každý!

Vašek

Vašek

Vývojář (10 let)

Vždy jsem chtěl umět spoustu věcí a proto mě programování tak baví. Nikdy se nepřestávám učit něco nového a rád pomohu i Vašemu projektu.

Zuzka

Zuzka

Webař (5 let)

Tvorbu Vašich webových stránek dělám vždy s potěšením a se zájmem o Váše podnikání. I proto jsem vždy nadšená, když dostanu hezké podklady.

Terka

Terka

Pisálek (2 roky)

Píšu teď texty trochu jinak. Texty pro web mají svá specifika. Jednak musí prodávat, ale také obsahovat správná klíčová slova pro vyhledávače.

Janča

Janča

Grafička (3 roky)

Vytvářím pro Vás loga a kompletní firemní styl. Mám ráda kreativní práci a věřím, že hezká grafika může rozhodnout o úspěchu Vaší prezentace či kampaně.

Michal

Michal

Videomistr (6 let)

Tvorbě videa se věnuji již dlouhé roky. Baví mě, když mohu ukázat klientům jinou perspektivu na jejich podnikání. Video je tou správnou volbou.

Ty?

Ty?

Tvá vysněná práce (0 let)

Podnikání přináší stále nové výzvy a jestli dnes nikoho do našeho týmu nehledáme, můžeme přímo Tvé dovednosti potřebovat příští měsíc. Napište nám!