Powered by Smartsupp

UKAŽTE ONLINE, co skvělého nabízíte!

WEB, KTERÝM OSLOVÍTE NOVÉ KLIENTY JIŽ ZA 8.500 Kč?

👍Ano! A vytvoří ho pro Vás jeden ze špičkových webařů.

Web vyladí a případně rozšíří dle Vašich přání.

CHCETE, ABYCHOM JIŽ ZÍTRA ZAČALI REALIZOVAT VÁŠ WEB?

1. Vyplníte formulář

Zadání základních údajů o Vás a o Vašem webu Vám zabere max. 3 min. A v tu chvíli pro Vás začínám pracovat.

2. Do 45 min. Vám zavolám

Abych mohl přesně určit cenu za tvorbu Vašeho webu, zeptám se na podrobnosti telefonicky.

Z

3. Navrhnu spolupráci

Shrnu Vaše požadavky a pošlu Vám skvělou nabídku pro řešení Vašeho webu. Zahájíme spolupráci.

Proč Vám pomáháme vytvořit skvělé řešení webu pro Vaše podnikání?

Jmenuji se Zbyněk a NASTARTUJTO.cz jsem založil pro pomoc podnikatelům.

Samozřejmě, mohl bych Vám tu psát, jak moc mě baví hledat pro Vás kvalitní a ověřená řešení za super ceny (po pravdě, vážně baví 😊, protože kvůli tomu jsem opustil jednu z největších agentur v ČR a začal v roce 2011 podnikat). Fakticky, je to ale cesta, jak Vás oslovit a navázat dlouhodobou spolupráci.

Věřím, že každý podnikatel má v sobě sílu měnit věci k lepšímu. Ale stejně jako Vy, každý podnikatel nejprve potřebuje, aby měl jistotu, že mu jeho podnikání vydělává na jeho živobytí a pak může směle dále investovat a růst.

Pomáháme Vám jako malý stabilní zkušený tým, který však nemá neomezené kapacity. A proto tato služba nemůže být pro každého. Jsme schopni každý měsíc pomoci na svět maximálně dvaceti novým webům👌.

Nechci se zabývat řízením velkých týmů lidí, proto tým příliš nerozšiřujeme, držíme se faktu, že klienti ocení nejlevnější řešení, ale zároveň určitě chcete kvalitní výsledek a dlouhodobou spolupráci.

I proto, abychom mohli nabízet levná řešení, Vás obsloužíme online, ať už jste kdekoliv v ČR.

Jsme tu již 11 let a budeme tu pro Vás do té doby, dokud weby budou plnit svá poslání.

 

A KOMU JSME JIŽ POMOHLI?

Minulý měsíc jsme úspěšně spustili: 25 nových webů

Celkově jsme vytvořili a spustili: přes 430 webů

NEJČASTĚJI SE MĚ PTÁTE

Formulář můžete použít ZDARMA na jakékoliv Vaše dotazy ohledně tvorby či re-designu Vašich webových stránek.

Opravdu zavoláte do 45 minut?

Ano, udělám vše proto, abych to stihl.😅 Probereme společně, co je pro Vaše podnikání nejlepší řešení a zda k ceně 8.500 Kč bude nutné nějaké konkrétní rozšíření. Spousta podnikatelů zůstane na této ceně. Někdo občas potřebuje logo pro své podnikání, někdo potřebuje více podstránek pro svou prezentaci a někdo má jiný specifický požadavek, např. Eshop.

To, že zavolám do 45 min. platí samozřejmě v pracovní dny a odpovídám Vám v čase 9-15 hod. (Případně Vás budu kontaktovat co nejdříve, a to hned následující pracovní den.)

Pakliže do 45 min. nezavolám ani v tomto čase, pak u mě máte první slevu na naše služby a to přesně 450 Kč  🙂 

Musíme web po kalkulaci realizovat s Vámi?

Ne, toto je nezávazná služba, kdy Vám věnuji své zkušenosti a čas, abyste se mohli zorientovat v jaké cenové hladině můžete očekávat tvorbu Vašich webových stránek. Nabídka bude reálná, tedy pokud budete chtít, mohu Vám zajistit za nabídnutou cenu reálně vytvořit webové stránky.

Pokud se Vám však nebude nabídka líbit nebo budete věřit, že Vám někdo nabízí lepší řešení za lepší cenu, můžete se samozřejmě rozhodnout pro jiné řešení. (V takovém případě budu moc rád, pokud se pak o tuto zkušenost se mnou podělíte, opravdu moc rád uslyším o dalších šikovných dodavatelích webového řešení. )

Je konzultace a hledání nejlepšího řešení zdarma?

Ano, veškeré Vaše dotazy ohledně tvorby či re-designu Vašich webů, konzultace a návrhy řešení jsou zcela zdarma. ✌️

Jaké máte zkušenosti s tvorbou webů?

Tvorbou webových stránek se zabývám v různých pozicích již od roku 2009. Jako projektový manažer jsem působil také v jedné z největších agentur v ČR, kdy jsme navrhovali i velké portály pro ČEZ, VZP, ŠKODU.

Dlouhodobě také spravujeme portály největšímu českému výrobci čoček – OMEGA-OPTIX.cz, či web jedné z největších franšízových sítí na českém realitním trhu – ERA-REALITY.CZ. Vytvořili jsme a nyní provozujeme weby přes 250 podnikatelům a průměrně každý týden pomůžeme dalším 3 klientům. Zkuste se zeptat na cenu Vašeho webu, uvidíte, jestli budete chtít využít naší pomoci i Vy. 👌

Proč byste nabízeli takto levná řešení?

Protože i já jsem byl v situaci, kdy jsem byl opravdu naštvaný, kolik peněz mě stojí vývoj jakéhokoliv mého nápadu, když zadám projekt standardní cestou – tedy poptám programátora webu nebo agenturu, která si ještě k jeho práci přihodí zbytečně velkou marži.

Nemám rád, když programátoři a agentury využívají neznalosti podnikatele a chtějí od něj velké částky za svou práci, když se dá jednoduše vyjít např. již z hotových řešení.

Většina webů nepotřebuje vše začínat znovu a znovu na zelené louce. Od levného řešení Vás totiž dělí jen znalost někoho, kdo se v oboru pohybuje již několik let. Nápady někoho, kdo si skutečně vyslechne, co potřebujete a kdo Vám pomůže domyslet, jak by měl web vypadat, aby plnil to, co od něj očekáváte. Raději ušetřené peníze investujte do rozvoje Vašeho podnikání.

Máte další otázky? Nebo se rovnou ptejte na Váš web.

Případně rovnou volejte +420 602 320 810

430+ Spokojených klientů

"Děkuji za doporučení levného řešení našich webových stránek svistivpohybu.cz. Webové stránky jsou suprové i dnes, a to již máme přes 1000 malých svišťů :-). Děkuji také za stálou podporu. Jsem rád, že nemusím řešit nic technického."

Tomáš, zakladatel Svistivpohybu.cz

"Mohu jen a pouze doporučit! Přístup a profesionalita lidiček v této firmě je v celku úctyhodná. Určitě pro vás najdou vhodné řešení."

Dimitrij, jednatel DIM construction & works s.r.o. (dimworks.cz)

"Super, Kluci měli se mnou pevné nervy, protože jsem furt něco měnila. Díky moc za trpělivost :). Stránky jsou super 😉"

Wanda V, zakladatelka Gustusvitri.com

"Dobrý den, děkuji za vytvoření webu v průběhu 10 let vytvářím už čtvrtý web a pokaždé s někým jiným. Spolupráce s vámi byla zatím nejlepší. Vaše reakce na odsouhlasení návrhů je velice svižná. Případně nějaké dotazy zodpovídáte v podstatě na počkání tím myslím komunikaci po tel. s panem Melounem. Akorát pan Grus nekomunikuje po tel. což by bylo ještě lepší ale důležité je že komunikuje po emailu. Pokud to tak bude fungovat i nadále tak velká spokojenost."

Vojtěch Moťka, Majitel Motka.cz

"Zbyňka z NASTARTUJTO můžeme doporučit, jako odborníka ve svém oboru. Před tím jsme měli jako marketingové oddělení neustálé problémy s našimi techniky a programátory, pro které byl vše problém. Dnes máme po ruce někoho, kdo nám vše vysvětlí a hledá nejlepší řešení pro naše marketingové oddělení. Realizovali jsme společně již 3 webové portály. A máme radost z toho, že jsme využili i možnosti stálého servisu našich webových aktivit. Děkujeme!"

Petra, marketingová manažerka, Omega-Optix.cz

"Velmi rychlé a milé jednání. Moc dobrá spolupráce."

Dana, jednatelka Uctodama.cz

"Doporučuji! Web, se kterým jsem naprosto spokojená, skvělý výsledek, výborná komunikace a spolupráce, rychlé reakce na otázky a požadavky na doplnění."

Danuše B., Danusebednarova.cz

"Jsem opravdu velmi spokojena jak s rychlostí, tak s prací vašeho týmu, myslím, že takovou pohodu a profesionalitu jsem ještě u žádné firmy nenašla. Vážně jsem velmi spokojena a to i s cenou. Dávám palec👍👍".

Miroslava Š., majitelka Poklopy.cloud

Případně rovnou volejte

+420 602 320 810

Věřím, že pomůžeme i Vám.

Helena Mullerova
Profesionální přístup, za mě TOP
Helena Mullerova
20/03/2024
Karel Kadlec
Dobrý den všem, chci s manželem poděkovat firmě Nastartujto, díky které jsme mohli naše sny začít uskutečňovat. Web nám vznikl poměrně rychle, přehledně, vše v pořádku. S panem Hazuchou jsme se vždy domluvili, byl vstřícný, nikdy nebyl s ničím problém. Celému týmu děkujeme, že jsme se dostali hezky a v klidu do světa. Přejeme spokojené klienty a pěkné weby. Kadlecovi
Karel Kadlec
18/03/2024
Lucie Světničková
Dobrý den, s tvorbou webových stránek jsem byla velmi spokojená, jelikož jsem úplný laik v tomto oboru, měla jsem spoustu dotazů na pana Burdu.Vždy byl ochotný mi pomoci, jak přes zprávy ,tak telefonicky.Za to velmi děkuji a těším se na další spolupráci.Lucie
Lucie Světničková
30/01/2024
Kateřina Chovančáková
Se spolupráci jsem byla velice spokojená. Rychlost, ochota, trpělivost při korekci. Moc děkuji za příjemnou společnou tvorbu
Kateřina Chovančáková
22/12/2023
Martin Surma
Velmi oceňuji individuální přístup ke klientovi. Web. Stránka se mi líbí, jsem velmi spokojený a firmu doporučuji. Martin Surma
Martin Surma
19/12/2023
Soňa Józsová
Jednoznačně DOPORUČUJEME. Webovky nám dělal Martin, se kterým byla spolupráce od samého začátku úplně na jedničku - komunikace vždy na velmi vysoké úrovni, rychlá implementace návrhů a změn při tvorbě i správě webu. Zbyněk a Lukáš nám aktuálně řeší marketing/google ads - opět jsem doposud spokojená s návrhy, řešením a komunikací. Věřím, že se firmě podaří zachovat vysokou úroveň a těšíme se na další spolupráci. SJ&DK https://uklidsegryvakci.cz/
Soňa Józsová
25/11/2023
Václav Horáček
Skvělá, lidská, osobní spolupráce.
Václav Horáček
24/11/2023
Luděk Číhalík
Absolutní spokojenost! Profesionální a zároveň přátelský přístup. V případě potřeby podpory, reagují téměř okamžitě. Rozhodně doporučuji.
Luděk Číhalík
21/11/2023